bábätká a deti, recenzie

Prečo nakupujem detské oblečenie na internete?

dcérkine pyžamko, z ktorého je unesená:)
Donedávna som patrila k mamičkám, ktoré zásadne nakupovali detské oblečenie len v kamenných obchodoch. Kupovaniu detských vecí na internete som sa dosť bránila. Veľmi som sa obávala, že nebudem vedieť odhadnúť veľkosť, že fotky oblečenia nebudú presne zodpovedať skutočnosti a podobne. No keď máte zrazu tri deti, behanie po nákupoch detského oblečenia sa stáva dosť náročnou fyzickou (i psychickou) aktivitou. A tak nakupujem detské oblečenie na internete.
Na čom záleží?
Detské oblečenie nekupujem len tak podľa vzhľadu. Keďže aj sama vyrábam veci  z textilu, najmä hračky, dbám na to, aby moje deti nosili bezpečné materiály. Mám rada slovenských výrobcov, hoci donedávna som voči nim mala výhrady, najmä čo sa dizajnu detských vecí týka. V internetovom obchode www.detska-vybavicka.sk som našla pestrý výber detského oblečenia slovenského pôvodu, čo ma veľmi potešilo. Ceny sú prijateľné, kategórie oblečenia a iného tovaru sú prehľadné a pekne usporiadané nielen podľa typu oblečenia (detské pyžamy, detské tričká, detské bundy a mikiny a ďalšie veci) ale aj podľa veľkosti, takže si rýchlo nájdete, čo potrebujete. To ja, ako mamina troch detí, naozaj oceňujem, lebo rýchla orientácia v e-shope je na nezaplatenieJ.

synova „outdoorová“ bunda
Objednaný tovar prišiel rýchlo a kvalita oblečenia ma nesklamala.
Veci sú kvalitne ušité (už to mám trochu v oku, keďže sama šijemJ), väčšina je od slovenského výrobcu a pyžamko pre dcérku dokonca s atestom bezpečnosti, čo ma veľmi teší. Obrázok na pyžamku nie je ten nepríjemný „plastický“ či „pogumovaný“, takže ďalšie veľké plus (z duše neznášam tie „gumené“ potlače na detských veciach).
A na spestrenie dlhých upršaných dní alebo len tak, keď sa budeme doma s deťmi nudiť, som objednala aj jednu spoločenskú hru, tých predsa nikdy nie je dosť a my sa s nimi vieme celkom dobre zabaviť nielen doma, ale napríklad aj na dovolenkách.
Tento e-shop som navštívila síce len prvýkrát, ale už teraz viem, že tu budem nakupovať častejšie. Okrem iného tu totiž majú napríklad krásne detské posteľné obliečky (a dokonca  certifikované!!!:),  z ktorých minimálne jedny u nás v budúcnosti isto skončia. A ak máte ešte maličké bábätko, nájdete tu aj kojenecké oblečenie, hračky či krásne súpravy do postieľok.

na skrátenie dlhej chvíle:) 

One Comment

  1. Andrea

    ja už nakupujem iba na internete, v obchodnom centre som nebola už možno aj dva roky 😀 je to super..do kamenných obchodov chodím už kupovať len potraviny alebo veci z papiernictva 🙂

    Reply

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *